|
19 999 грн
|
|
19 999 грн
|
платежі
по 10 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
19 999 грн
|
|
19 999 грн
|
платежі
по 10 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | DeLonghi |
|---|---|
| Тип кави | Мелений |
| Тип управління | Механічне |
| Приготування еспресо | Так |
| Запрограмовані напої | Гаряча вода |
| Споживана потужність, Вт | 1400 Вт |
| Особливості | підігрів чашоккавника |
| Ємність для молока | Відсутній |
| Резервуар для води | 2 л |
| Регулювання висоти чашки | до 120 мм |
| Технології | підігрів чашоккавника |
| Вага | 8.8 кг |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Габарити (ВхШхГ) | 40 х 36.5 х 27.5 см |
| Комплектація | холдер |
| Країна виробництва | Китай |