|
14 499 грн
|
|
14 499 грн
|
платежі
по 7 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
14 499 грн
|
|
14 499 грн
|
платежі
по 7 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | DeLonghi |
|---|---|
| Тип кави | Мелений |
| Тип управління | Електронне |
| Приготування еспресо | Так |
| Запрограмовані напої | Еспрессо (ріжкова) |
| Споживана потужність, Вт | 1450 Вт |
| Особливості | вбудована кавомолка |
| Ємність контейнера для зерен | 250 г |
| Ємність для засипання меленої кави | Так |
| Резервуар для води | 2 л |
| Технології | Регулювання міцності кави, Автоматичне очищення накипу, Підігрів чашоккофейника, Автовідключення |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага | 9 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 43 x 35.1 x 23.8 см |
| Комплектація | піддон для збору крапель |
| Країна виробництва | Румунія |