|
16 652 грн
|
|
16 652 грн
|
платежі
по 8 326 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
16 652 грн
|
|
16 652 грн
|
платежі
по 8 326 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | DeLonghi |
|---|---|
| Тип кави | Мелений |
| Індивідуальні налаштування | Для дому (побутові) |
| Тип управління | Електронне |
| Приготування еспресо | Так |
| Запрограмовані напої | Еспрессо (ріжкова) |
| Споживана потужність, Вт | 1450 Вт |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Особливості | попереднє змочування кави |
| Ємність контейнера для зерен | 250 г |
| Ємність для засипання меленої кави | Так |
| Ємність для молока | відсутня |
| Резервуар для води | 2 л |
| Регулювання висоти чашки | Так |
| Технології | Подача гарячої води, Автовідключення, Подача пара |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага | 8.9 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 42 х 35 х 22 см |
| Комплектація | піддон для збору крапель |
| Країна виробництва | Китай |