|
32 999 грн
|
|
32 999 грн
|
платежі
по 16 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
32 999 грн
|
|
32 999 грн
|
платежі
по 16 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | DeLonghi |
|---|---|
| Тип кави | Зерновий |
| Тип управління | Електронне |
| Приготування еспресо | Так |
| Запрограмовані напої | Латте |
| Споживана потужність, Вт | 1450 Вт |
| Особливості | вбудований капучинатор |
| Ємність контейнера для зерен | 350 г |
| Ємність для засипання меленої кави | Так |
| Ємність для молока | Так |
| Резервуар для води | 1,8 л |
| Технології | автовідключення живлення після 1, 2, 4, 8, 15 або 30 хвилин |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага | 9.5 кг |
| Колір виробника | Сірий |
| Габарити (ВхШхГ) | 44 х 35 х 23.5 см |
| Комплектація | контейнер для молока |
| Країна виробництва | Румунія |
| Гарантійний термін | 12 місяців |