|
30 799 грн
|
|
30 799 грн
|
платежі
по 15 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
30 799 грн
|
|
30 799 грн
|
платежі
по 15 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Nivona |
|---|---|
| Тип кави | Мелений |
| Тип управління | Механічне |
| Приготування еспресо | Так |
| Запрограмовані напої | Кава лунго |
| Споживана потужність, Вт | 1455 Вт |
| Особливості | відсік для меленої кави |
| Ємність контейнера для зерен | 250 г |
| Ємність для засипання меленої кави | Так |
| Резервуар для води | 2 л |
| Регулювання висоти чашки | до 140 мм |
| Технології | лічильник порцій |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага | 8.4 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 24 х 34 х 46 см |
| Комплектація | таблетки для очищення |
| Країна виробництва | Китай |