|
55 499 грн
|
|
55 499 грн
|
платежі
по 27 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
55 499 грн
|
|
55 499 грн
|
платежі
по 27 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Nivona |
|---|---|
| Тип кави | Мелений |
| Тип управління | Механічне |
| Приготування еспресо | Так |
| Запрограмовані напої | Гаряча вода |
| Споживана потужність, Вт | 1465 Вт |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Особливості | регулювання ступеня мелення |
| Ємність контейнера для зерен | 250 г |
| Ємність для засипання меленої кави | Так |
| Резервуар для води | 2 л |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага | 5 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 34 x 48 x 24 см |
| Комплектація | трубка капучінатора |
| Країна виробництва | Іспанія |