|
57 499 грн
|
|
57 499 грн
|
платежі
по 28 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
57 499 грн
|
|
57 499 грн
|
платежі
по 28 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Nivona |
|---|---|
| Тип кави | Зерновий |
| Тип управління | Електронне |
| Приготування еспресо | Так |
| Запрограмовані напої | американо |
| Споживана потужність, Вт | 1455 Вт |
| Особливості | вбудований капучинатор |
| Ємність контейнера для зерен | 250 г |
| Ємність для засипання меленої кави | Так |
| Резервуар для води | 1,8 л |
| Регулювання висоти чашки | до 140 мм |
| Технології | вибір обєму порції |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага | 9.8 кг |
| Колір виробника | Сірий |
| Габарити (ВхШхГ) | 34 x 48 x 24 см |
| Країна виробництва | Португалія |