|
19 999 грн
|
|
19 999 грн
|
платежі
по 10 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
19 999 грн
|
|
19 999 грн
|
платежі
по 10 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Philips |
|---|---|
| Тип кави | Зерновий |
| Індивідуальні налаштування | Для офісу та кафе (напівпрофесійні) |
| Тип управління | Електронне |
| Дисплей | Є |
| Приготування еспресо | Так |
| Запрограмовані напої | американо |
| Споживана потужність, Вт | 1500 Вт |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Особливості | вбудований капучинатор |
| Ємність контейнера для зерен | 275 г |
| Ємність для засипання меленої кави | Так |
| Резервуар для води | 2 л |
| Регулювання висоти чашки | Так |
| Технології | Турборежим |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага | 7.5 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 433 х 371 х 246 мм |
| Комплектація | мірна ложка |
| Країна виробництва | Китай |