|
15 999 грн
|
|
15 999 грн
|
платежі
по 8 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
15 999 грн
|
|
15 999 грн
|
платежі
по 8 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Philips |
|---|---|
| Тип кави | Мелений |
| Індивідуальні налаштування | Для дому (побутові) |
| Тип управління | Сенсорне |
| Дисплей | Є |
| Приготування еспресо | Так |
| Запрограмовані напої | Гаряча вода |
| Споживана потужність, Вт | 1500 Вт |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Особливості | подання пару |
| Ємність контейнера для зерен | 275 г |
| Ємність для засипання меленої кави | Так |
| Ємність для молока | Так |
| Резервуар для води | 2 л |
| Регулювання висоти чашки | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага | 7.5 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 37.1 х 24.6 х 43.3 см |
| Комплектація | тюбик із мастилом |
| Країна виробництва | Китай |