|
31 499 грн
|
|
31 499 грн
|
платежі
по 15 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
31 499 грн
|
|
31 499 грн
|
платежі
по 15 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Philips |
|---|---|
| Тип кави | Мелений |
| Тип управління | Електронне |
| Дисплей | Так |
| Приготування еспресо | Так |
| Запрограмовані напої | холодні напої |
| Споживана потужність, Вт | 1500 Вт |
| Особливості | ручне регулювання кількості напою |
| Ємність контейнера для зерен | 275 г |
| Ємність для засипання меленої кави | Так |
| Ємність для молока | Так |
| Резервуар для води | 2 л |
| Технології | вибір обєму порції |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага | 8 кг |
| Колір виробника | Сірий |
| Габарити (ВхШхГ) | 24,6 x 43,3 x 37,1 см |
| Комплектація | кавомашина |
| Країна виробництва | Китай |