|
51 999 грн
|
|
51 999 грн
|
платежі
по 26 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
51 999 грн
|
|
51 999 грн
|
платежі
по 26 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Saeco |
|---|---|
| Тип кави | Мелений |
| Тип управління | Електронне |
| Приготування еспресо | Так |
| Запрограмовані напої | Кава лунго |
| Споживана потужність, Вт | 1500 Вт |
| Особливості | знімна заварювальна група |
| Ємність контейнера для зерен | 300 г |
| Ємність для засипання меленої кави | Так |
| Ємність для молока | Так |
| Резервуар для води | 2 л |
| Регулювання висоти чашки | Так |
| Технології | регулювання жорсткості води |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага | 8.5 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 38.3 x 26.2 x 44.8 см |
| Комплектація | тюбик із мастилом |
| Країна виробництва | Китай |