|
64 999 грн
|
|
64 999 грн
|
платежі
по 32 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
64 999 грн
|
|
64 999 грн
|
платежі
по 32 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Saeco |
|---|---|
| Тип кави | Мелений |
| Тип управління | Сенсорне |
| Приготування еспресо | Так |
| Запрограмовані напої | Спінювання молока |
| Споживана потужність, Вт | 1500 Вт |
| Особливості | контейнер для молока |
| Ємність контейнера для зерен | 450 гм2 |
| Ємність для засипання меленої кави | Так |
| Ємність для молока | Так |
| Резервуар для води | 2 л |
| Технології | Автовідключення |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага | 11 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 48.7 х 39.6 х 28.7 см |
| Комплектація | трубка для молока |
| Країна виробництва | Італія |