|
114 999 грн
|
|
114 999 грн
|
платежі
по 57 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
114 999 грн
|
|
114 999 грн
|
платежі
по 57 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | SIEMENS |
|---|---|
| Тип кави | Мелений |
| Індивідуальні налаштування | Для дому (побутові) |
| Тип управління | Електронне |
| Приготування еспресо | Так |
| Запрограмовані напої | Гаряча вода |
| Споживана потужність, Вт | 1500 Вт |
| Тиск помпи | 19 бар |
| Особливості | автоматичні програми промивання та очищення |
| Ємність контейнера для зерен | 500 гм2 |
| Ємність для засипання меленої кави | Так |
| Ємність для молока | Так |
| Резервуар для води | 2 л |
| Технології | Одночасне приготування двох чашок кави |
| Вага | 19.6 кг |
| Колір виробника | Білий |
| Габарити (ВхШхГ) | 59.4 х 45.5 х 37.5 см |
| Комплектація | піддон для збору крапель |
| Країна виробництва | Китай |