|
24 699 грн
|
|
24 699 грн
|
платежі
по 12 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
24 699 грн
|
|
24 699 грн
|
платежі
по 12 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | SIEMENS |
|---|---|
| Тип кави | Зерновий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Приготування еспресо | Так |
| Запрограмовані напої | американо |
| Споживана потужність, Вт | 1500 Вт |
| Особливості | вбудований капучинатор |
| Ємність контейнера для зерен | 300 г |
| Ємність для засипання меленої кави | Так |
| Резервуар для води | 1.7 л |
| Регулювання висоти чашки | до 140 мм |
| Технології | вибір обєму порції |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага | 9.5 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 46.8 х 38.5 х 28 см |
| Комплектація | мірна ложка |
| Країна виробництва | Словенія |