|
29 999 грн
|
|
29 999 грн
|
платежі
по 15 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
29 999 грн
|
|
29 999 грн
|
платежі
по 15 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | SIEMENS |
|---|---|
| Тип кави | Мелений |
| Тип управління | Електронне |
| Приготування еспресо | Так |
| Запрограмовані напої | Еспрессо (ріжкова) |
| Споживана потужність, Вт | 1500 Вт |
| Особливості | кабель завдовжки 1 метр з відділенням для зберігання |
| Ємність контейнера для зерен | 300 г |
| Ємність для засипання меленої кави | Так |
| Ємність для молока | Так |
| Резервуар для води | 2 л |
| Регулювання висоти чашки | до 150 мм |
| Технології | Турборежим |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Вага | 9.918 кг |
| Колір виробника | Сірий |
| Габарити (ВхШхГ) | 38.5 x 28.1 x 46.8 см |
| Комплектація | 1 x тестова смужка для визначення рівня жорсткості води |
| Країна виробництва | Китай |