|
28 499 грн
|
|
28 499 грн
|
платежі
по 14 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
28 499 грн
|
|
28 499 грн
|
платежі
по 14 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | SIEMENS |
|---|---|
| Тип кави | Мелений |
| Тип управління | Сенсорне |
| Приготування еспресо | Так |
| Запрограмовані напої | американо |
| Споживана потужність, Вт | 1500 Вт |
| Особливості | знімний піддон для крапель |
| Ємність контейнера для зерен | 300 г |
| Ємність для засипання меленої кави | Так |
| Резервуар для води | 1.7 л |
| Регулювання висоти чашки | до 140 мм |
| Технології | блокування від дітей |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Вага | 9.9 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 38.5 х 28.1 х 46.8 см |
| Країна виробництва | Словенія |