|
15 499 грн
|
|
15 499 грн
|
платежі
по 7 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
15 499 грн
|
|
15 499 грн
|
платежі
по 7 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | SIEMENS |
|---|---|
| Тип кави | Зерновий |
| Тип управління | Електронне |
| Приготування еспресо | Так |
| Запрограмовані напої | Еспрессо (ріжкова) |
| Споживана потужність, Вт | 1300 Вт |
| Особливості | вбудована кавомолка |
| Ємність контейнера для зерен | 250 г |
| Резервуар для води | 1,4 л |
| Регулювання висоти чашки | Так |
| Технології | автоматичне промивання пристрою |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага | 7.1 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 43.3 х 38.3 х 25.1 см |
| Комплектація | інструкція англійською |
| Країна виробництва | Словенія |