|
20 599 грн
|
|
20 599 грн
|
платежі
по 10 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
20 599 грн
|
|
20 599 грн
|
платежі
по 10 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | SIEMENS |
|---|---|
| Тип кави | Зерновий |
| Тип управління | Електронне |
| Приготування еспресо | Так |
| Запрограмовані напої | Еспрессо (ріжкова) |
| Споживана потужність, Вт | 1500 Вт |
| Особливості | Індикатор рівня води |
| Ємність контейнера для зерен | 270 г |
| Ємність для засипання меленої кави | Так |
| Резервуар для води | 1,9 л |
| Регулювання висоти чашки | до 140 мм |
| Технології | автовідключення живлення після 1, 2, 4, 8, 15 або 30 хвилин |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага | 8.3 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 44.8 х 37.3 х 26.5 см |
| Комплектація | кавоварка еспресо, ложка для відмірювання й ущільнення кави, інструкція, гарантійний талон |
| Країна виробництва | Словенія |