|
36 769 грн
|
|
36 769 грн
|
платежі
по 18 385 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
36 769 грн
|
|
36 769 грн
|
платежі
по 18 385 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | HP |
|---|---|
| Модель центрального процесора | 7520U |
| Кількість ядер | 4 |
| Частота центрального процесора | 2.8 4.3 |
| Тип ПК | Для роботи та навчання |
| Чипсет | Social Club |
| Об'єм ОЗП | 16 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Виробник відеокарти | Radeon 610M |
| Модель графічного процесора | AMD |
| Об'єм відео пам'яті | 16 |
| Тип відеокарти | Вбудована |
| Операційна система | DOS |
| Оптичний привід | без DVD |
| Адаптер LAN | 101001000 Мбітс |
| Матриця | IPS |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Діагональ екрану | 20 |
| Роз'єм HDMI | 1 x RJ45 |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth 5.3 |
| Вага | 5.53 кг |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип корпуса | Антиблікова |
| Тип екрану | Інверторний |
| Покоління процесора Intel | Zen 3 |
| Блок живлення, Вт | Зовнішній адаптер живлення |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |