|
32 029 грн
|
|
32 029 грн
|
платежі
по 16 015 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
32 029 грн
|
|
32 029 грн
|
платежі
по 16 015 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Vinga |
|---|---|
| Модель центрального процесора | 5600G |
| Кількість ядер | 6 |
| Частота центрального процесора | 3.9 |
| Тип ПК | Для роботи та навчання |
| Чипсет | AMD |
| Об'єм ОЗП | 32 Gb |
| Кількість слотів ОЗП | 2 |
| Частота оперативної пам'яті | 2666 MHz |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Виробник відеокарти | Radeon Vega 7 |
| Модель графічного процесора | AMD |
| Об'єм відео пам'яті | 32 Gb |
| Тип відеокарти | Вбудована |
| Тип пам'яті відеокарти | DDR4 |
| Потужність блоку живлення | 500 Вт |
| Операційна система | без ОС |
| Форм-фактор пам'яті | DIMM |
| Оптичний привід | без DVD |
| Адаптер LAN | 101001000 Мбітс |
| Роз'єм HDMI | 1 x RJ45 |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Покоління процесора Intel | Zen 4 |
| Блок живлення, Вт | Знизу |
| Стандарт встановленої пам'яті | PC421300 |
| Колір виробника | Сірий |
| Країна виробництва | Україна |