|
20 789 грн
|
|
20 789 грн
|
платежі
по 10 395 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
20 789 грн
|
|
20 789 грн
|
платежі
по 10 395 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Bosch |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 35 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 3.5 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 3.8 кВт |
| Теплопродуктивність | 12000 БТЕгод |
| Охолодження | 12000 БТЕг |
| Режими роботи | Вентиляція |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Додатково | захист від обмерзання зовнішнього блоку |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 40.5 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 63 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 23.2 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 7.кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 720 x 495 x 270 мм |
| Розміри внутрішнього блоку | 805 х 285 х 194 мм |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 24 місяців |
| Країна виробництва | Китай |