|
22 989 грн
|
|
22 989 грн
|
платежі
по 11 495 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
22 989 грн
|
|
22 989 грн
|
платежі
по 11 495 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Bosch |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 35 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 3.5 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 3.8 кВт |
| Теплопродуктивність | 13000 БТЕгод |
| Охолодження | 12000 БТЕг |
| Режими роботи | Вентиляція |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Максимальна потужність | 1.09 кВт |
| Додатково | Режим очікування |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 55 Дб |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 63 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 23.7 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 8.7 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 495х720х270 мм |
| Розміри внутрішнього блоку | 295 x 802 x 200 мм |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 24 місяців |
| Країна виробництва | Китай |