|
28 899 грн
|
|
28 899 грн
|
платежі
по 14 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
28 899 грн
|
|
28 899 грн
|
платежі
по 14 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Bosch |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 35 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 3.5 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 3.8 кВт |
| Теплопродуктивність | 12500 БТЕг |
| Охолодження | 12000 БТЕг |
| Режими роботи | охолодження adapttech інтелектуальна система памяті |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Додатково | блокування пульта |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 25 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 62 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 26.4 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 8.7 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 49.5 х 72 х 27 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 295 x 802 x 200 см |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 24 місяців |
| Країна виробництва | Китай |