|
46 199 грн
|
|
46 199 грн
|
платежі
по 23 100 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
46 199 грн
|
|
46 199 грн
|
платежі
по 23 100 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | CooperHunter |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 25 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 5 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 3.5 кВт |
| Режими роботи | нічний режим роботи |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Максимальна потужність | 2.4 кВт |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 43 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 53 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 44.5 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 13 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 89.9 х 59.6 х 37.8 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 99.6 x 30.1 x 22.5 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 |
| Країна виробництва | Гонконг |