|
32 999 грн
|
|
32 999 грн
|
платежі
по 16 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
32 999 грн
|
|
32 999 грн
|
платежі
по 16 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | CooperHunter |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 30 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 2.6 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 2.8 кВт |
| Теплопродуктивність | 9000 БТЕч |
| Охолодження | 9000 БТЕг |
| Режими роботи | Вентиляція |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Максимальна потужність | 0.68 кВтгод |
| Додатково | плавне регулювання швидкості |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 45 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 49 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 44 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 13 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 79 х 27.5 х 20 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 77.6 х 54 х 32 см |
| Колір виробника | Сірий |
| Гарантійний термін | 24 місяців |
| Країна виробництва | Китай |