|
41 799 грн
|
|
41 799 грн
|
платежі
по 20 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
41 799 грн
|
|
41 799 грн
|
платежі
по 20 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | CooperHunter |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 35 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R410A |
| Споживаюча потужність охолодження | 3.5 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 3.7 кВт |
| Теплопродуктивність | 12000 БТЕгод |
| Охолодження | 12000 БТЕг |
| Режими роботи | режим сну |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Максимальна потужність | 1.6 кВт |
| Додатково | Автоматичний перезапуск |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 38 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 52 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 43 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 12.5 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 89.9 х 59.6 х 37.8 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 86 x 30.5 x 17 см |
| Колір виробника | Бежевий |
| Гарантійний термін | 12 |
| Країна виробництва | Китай |