|
50 599 грн
|
|
50 599 грн
|
платежі
по 25 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
50 599 грн
|
|
50 599 грн
|
платежі
по 25 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | CooperHunter |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 55 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 5.3 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 5.57 кВт |
| Теплопродуктивність | 18000 БТЕгод |
| Охолодження | 18000 БТЕг |
| Режими роботи | очищення повітря |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Додатково | плавне регулювання швидкості |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 45 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 60 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 42 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 13.5 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 95.8 x 66 x 40.2 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 99.6 x 30.1 x 22.5 см |
| Колір виробника | Сірий |
| Гарантійний термін | 24 місяців |
| Країна виробництва | Китай |