|
61 999 грн
|
|
61 999 грн
|
платежі
по 31 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
61 999 грн
|
|
61 999 грн
|
платежі
по 31 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | CooperHunter |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 50 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 5.3 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 5.57 кВт |
| Теплопродуктивність | 19000 БТЕгод |
| Охолодження | 18083.6 БТЕгод |
| Режими роботи | очищення повітря |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Максимальна потужність | 1.32 кВт |
| Додатково | блокування пульта |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 48 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 56 Дб |
| Вага зовнішнього блоку | 64 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 16.5 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 79 х 100 х 42.7 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 32.7 х 110.1 х 24.9 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 |
| Країна виробництва | Китай |