|
70 799 грн
|
|
70 799 грн
|
платежі
по 35 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
70 799 грн
|
|
70 799 грн
|
платежі
по 35 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | CooperHunter |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 75 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 9 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 7.03 кВт |
| Режими роботи | нічний режим роботи |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Максимальна потужність | 3.8 кВт |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 50 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 56 Дб |
| Вага зовнішнього блоку | 65 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 16.5 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 100 x 79 x 42.7 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 110.1 х 32.7 х 24.9 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 |
| Країна виробництва | Гонконг |