|
50 149 грн
|
|
50 149 грн
|
платежі
по 25 075 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
50 149 грн
|
|
50 149 грн
|
платежі
по 25 075 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | CooperHunter |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 70 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 7.1 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 7.8 кВт |
| Теплопродуктивність | 24000 БТЕг |
| Охолодження | 24000 БТЕг |
| Режими роботи | очищення повітря |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Додатково | Турборежим |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 50 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 70 Дб |
| Вага зовнішнього блоку | 53.5 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 16.5 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 70 х 96.3 х 39.6 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 32.9 х 112.2 х 24.7см |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 24 місяців |
| Країна виробництва | Китай |