|
34 799 грн
|
|
34 799 грн
|
платежі
по 17 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
34 799 грн
|
|
34 799 грн
|
платежі
по 17 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | CooperHunter |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 35 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | WiFi |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 0.96 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 0.95 кВт |
| Теплопродуктивність | 12000 БТЕгод |
| Охолодження | 12000 БТЕг |
| Режими роботи | режим сну |
| Конструкція | Тепловий насос |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Додатково | блокування пульта |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 42 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 52 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 24.5 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 13 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 83 х 54 х 32.5 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 291 x 894 x 211 см |
| Колір виробника | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 |
| Країна виробництва | Китай |