|
50 599 грн
|
|
50 599 грн
|
платежі
по 25 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
50 599 грн
|
|
50 599 грн
|
платежі
по 25 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | CooperHunter |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 50 м |
| Тип компресора | Звичайний |
| Управління | WiFi |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 5.3 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 5.6 кВт |
| Теплопродуктивність | 18000 БТЕгод |
| Охолодження | 18000 БТЕг |
| Режими роботи | обігрів |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Додатково | блокування пульта |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 41 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 50 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 29 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 10.5 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 96.5 x 70 x 39.6 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 99.6 x 30.1 x 22.5 см |
| Колір виробника | Золотий |
| Гарантійний термін | 24 місяців |
| Країна виробництва | Китай |