|
22 899 грн
|
|
22 899 грн
|
платежі
по 11 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
22 899 грн
|
|
22 899 грн
|
платежі
по 11 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | CooperHunter |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 30 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 2.7 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 2.8 кВт |
| Теплопродуктивність | 9000 БТЕч |
| Охолодження | 9000 БТЕг |
| Режими роботи | режим сну |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Додатково | WiFi |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 37 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 50 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 24.5 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 8.5 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 732х555х285 мм |
| Розміри внутрішнього блоку | 733 х 250 х 185 мм |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 24 місяців |
| Країна виробництва | Китай |