|
21 035 грн
|
|
21 035 грн
|
платежі
по 10 518 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
21 035 грн
|
|
21 035 грн
|
платежі
по 10 518 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Galactic |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 35 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R410A |
| Споживаюча потужність охолодження | 3.8 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 4.044 кВт |
| Теплопродуктивність | 12000 БТЕгод |
| Охолодження | 11000 БТЕгод |
| Режими роботи | Вентиляція |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Максимальна потужність | 1.28 кВт |
| Додатково | відключення підсвічування дисплея |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 39.5 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 55 Дб |
| Вага зовнішнього блоку | 22.7 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 7.7 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 55 х 70 х 27.5 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 28.5 х 71.5 х 19.4 см |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Країна виробництва | Китай |