|
36 425 грн
|
|
36 425 грн
|
платежі
по 18 213 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
36 425 грн
|
|
36 425 грн
|
платежі
по 18 213 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Galactic |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 50 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R410A |
| Споживаюча потужність охолодження | 6.15 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 6.383 кВт |
| Теплопродуктивність | 18000 БТЕгод |
| Охолодження | 18000 БТЕг |
| Режими роботи | Вентиляція |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Максимальна потужність | 2.41 кВт |
| Додатково | відключення підсвічування дисплея |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 37 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 55 Дб |
| Вага зовнішнього блоку | 25 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 10 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 55.5 х 77 х 30 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 30.2 х 95.7 х 21.3 см |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Країна виробництва | Китай |