|
36 925 грн
|
|
36 925 грн
|
платежі
по 18 463 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
36 925 грн
|
|
36 925 грн
|
платежі
по 18 463 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Galactic |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 40 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 3.5 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 3.5 кВт |
| Теплопродуктивність | 12000 БТЕгод |
| Охолодження | 12000 БТЕг |
| Режими роботи | Вентиляція |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Максимальна потужність | 1.09 кВт |
| Додатково | фільтри тонкої очистки |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 40 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 55 Дб |
| Вага зовнішнього блоку | 36 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 8 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 33.3 х 80 х 55.4 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 18.9 х 80.2 х 29.7 см |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Країна виробництва | Китай |