|
23 099 грн
|
|
23 099 грн
|
платежі
по 11 550 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
23 099 грн
|
|
23 099 грн
|
платежі
по 11 550 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Green Clean |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 20 м |
| Тип компресора | Звичайний |
| Управління | WiFi |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 2.2 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 2.4 кВт |
| Теплопродуктивність | 7000 БТЕгод |
| Охолодження | 7000 БТЕг |
| Режими роботи | обігрів |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Додатково | блокування пульта |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 39 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 56 Дб |
| Вага зовнішнього блоку | 24.5 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 9 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 71 х 45 х 29.3 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 73.5 х 26 х 19 см |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Країна виробництва | Китай |