|
46 745 грн
|
|
46 745 грн
|
платежі
по 23 373 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
46 745 грн
|
|
46 745 грн
|
платежі
по 23 373 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Green Clean |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 65 м |
| Управління | Пульт |
| Споживаюча потужність охолодження | 6.2 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 6.7 кВт |
| Режими роботи | очищення повітря |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 37 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 56 Дб |
| Вага зовнішнього блоку | 50 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 14 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 91.3 х 68 х 37.8 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 101.7 х 30.4 х 22.1 см |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 36 |
| Країна виробництва | Китай |