|
42 419 грн
|
|
42 419 грн
|
платежі
по 21 210 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
42 419 грн
|
|
42 419 грн
|
платежі
по 21 210 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Green Clean |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 50 м |
| Тип компресора | Звичайний |
| Управління | WiFi |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 5.2 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 5.6 кВт |
| Теплопродуктивність | 18000 БТЕгод |
| Охолодження | 18000 БТЕг |
| Режими роботи | обігрів |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Додатково | блокування пульта |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 44 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 53 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 30.5 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 13 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 80.2 х 55.5 х 35 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 97 х 30 х 22.4 см |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Країна виробництва | Китай |