|
48 299 грн
|
|
48 299 грн
|
платежі
по 24 150 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
48 299 грн
|
|
48 299 грн
|
платежі
по 24 150 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Green Clean |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 30 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 2.7 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 3.2 кВт |
| Теплопродуктивність | 9000 БТЕч |
| Охолодження | 9000 БТЕг |
| Режими роботи | Вентиляція |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Максимальна потужність | 3.2 кВт |
| Додатково | самодіагностика |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 40 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 50 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 42 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 11.5 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 89.9 x 59.6 x 37.8 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 86 x 30.5 x 17 см |
| Колір виробника | Сірий |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Країна виробництва | Китай |