|
10 899 грн
|
|
10 899 грн
|
платежі
по 5 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
10 899 грн
|
|
10 899 грн
|
платежі
по 5 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Grunhelm |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 25 м |
| Тип компресора | Звичайний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 2.6 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 2.65 кВт |
| Теплопродуктивність | 9550 БТЕгод |
| Охолодження | 9000 БТЕгод |
| Режими роботи | Вентиляція |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Максимальна потужність | 0.775 кВт |
| Додатково | авторестарт зі збереженням налаштувань |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 35 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 48 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 21 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 6.5 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 45.9 х 71.2 х 27.6 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 19 х 69.8 х 25.5 см |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 24 |
| Країна виробництва | Китай |