|
54 997 грн
|
|
54 997 грн
|
платежі
по 27 499 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
54 997 грн
|
|
54 997 грн
|
платежі
по 27 499 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | HAIER |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 50 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | WiFi |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 5.2 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 6 кВт |
| Теплопродуктивність | 20470 БТЕч |
| Охолодження | 17740 БТЕч |
| Режими роботи | обігрів |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Додатково | 3D режим |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 28 дБ економ режим |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 51 Дб |
| Вага зовнішнього блоку | 37.8 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 12 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 82 х 61.4 х 33.8 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 100.9 х 32.7 х 22.3 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Гарантійний термін | 36 |
| Країна виробництва | Китай |