|
44 978 грн
|
|
44 978 грн
|
платежі
по 22 489 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
44 978 грн
|
|
44 978 грн
|
платежі
по 22 489 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | HAIER |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 30 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 2.8 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 3.2 кВт |
| Теплопродуктивність | 10000 БТЕч |
| Охолодження | 9500 БТЕгод |
| Режими роботи | очищення повітря |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Максимальна потужність | 3.2 кВт |
| Додатково | захист від перепадів напруги |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 40 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 48 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 30 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 11 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 80 х 55.3 х 27.5 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 89.5 x 31.3 x 23.6 см |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Країна виробництва | Китай |