|
41 237 грн
|
|
41 237 грн
|
платежі
по 20 619 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
41 237 грн
|
|
41 237 грн
|
платежі
по 20 619 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | HAIER |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 50 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | WiFi |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 4.8 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 4.8 кВт |
| Теплопродуктивність | 18400 БТЕгод |
| Охолодження | 18000 БТЕгод |
| Режими роботи | обігрів |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Максимальна потужність | 1.78 кВт |
| Додатково | 3D режим |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 28 дБ економ режим |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 54 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 29.2 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 10 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 55.3 х 80 х 28 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 30.4 х 87.5 х 21.2 см |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 12 |
| Країна виробництва | Китай |