|
51 557 грн
|
|
51 557 грн
|
платежі
по 25 779 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
51 557 грн
|
|
51 557 грн
|
платежі
по 25 779 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | HAIER |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 70 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | WiFi |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 6.2 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 6.3 кВт |
| Теплопродуктивність | 24000 БТЕг |
| Охолодження | 24000 БТЕг |
| Режими роботи | обігрів |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Максимальна потужність | 2 кВт |
| Додатково | 3D режим |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 18 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 57 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 32.7 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 11.6 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 55.5 х 80 х 27.5 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 31.8 х 87.5 х 22.2 см |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 60 |
| Країна виробництва | Китай |