|
34 999 грн
|
|
34 999 грн
|
платежі
по 17 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
34 999 грн
|
|
34 999 грн
|
платежі
по 17 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | LG |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 35 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R410A |
| Споживаюча потужність охолодження | 4 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 4.7 кВт |
| Теплопродуктивність | 16036 БТЕгод |
| Охолодження | 13658 БТЕгод |
| Режими роботи | очищення повітря |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Додатково | Вугільний фільтр |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 40 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 50 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 25.8 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 9.4 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 49.5 x 71.7 x 23 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 34.8 x 85.7 x 18.9 см |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Країна виробництва | Китай |