|
65 660 грн
|
|
65 660 грн
|
платежі
по 32 830 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
65 660 грн
|
|
65 660 грн
|
платежі
по 32 830 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Mitsubishi |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 35 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R410A |
| Споживаюча потужність охолодження | 4 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 4 кВт |
| Теплопродуктивність | 13000 БТЕгод |
| Охолодження | 12000 БТЕг |
| Режими роботи | режим сну |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Максимальна потужність | 0.82 кВт |
| Додатково | антиалергійний фільтр |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 45 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 50 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 37 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 13.5 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 80 х 55 х 28.5 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 92.5 x 30.5 x 23.4 см |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Країна виробництва | Китай |