|
94 913 грн
|
|
94 913 грн
|
платежі
по 47 457 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
94 913 грн
|
|
94 913 грн
|
платежі
по 47 457 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Mitsubishi |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 35 м |
| Тип компресора | Звичайний |
| Управління | WiFi |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 3.5 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 4 кВт |
| Теплопродуктивність | 12500 БТЕг |
| Охолодження | 12000 БТЕг |
| Режими роботи | обігрів |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Додатково | блокування пульта |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 45 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 50 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 31 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 10.5 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 80 х 28.5 х 55 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 83.8 х 22.9 х 28 см |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Країна виробництва | Китай |