|
143 472 грн
|
|
143 472 грн
|
платежі
по 71 736 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
143 472 грн
|
|
143 472 грн
|
платежі
по 71 736 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Mitsubishi |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 55 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 3.5 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 4 кВт |
| Теплопродуктивність | 18000 БТЕгод |
| Охолодження | 18000 БТЕг |
| Режими роботи | режим сну |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Додатково | антиалергійний фільтр |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 45 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 55 Дб |
| Вага зовнішнього блоку | 42.8 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 10.5 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 800714285мм |
| Розміри внутрішнього блоку | 838280229мм |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Країна виробництва | Китай |