|
85 995 грн
|
|
85 995 грн
|
платежі
по 42 998 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
85 995 грн
|
|
85 995 грн
|
платежі
по 42 998 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Mitsubishi |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 35 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R410A |
| Споживаюча потужність охолодження | 4.6 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 5.4 кВт |
| Теплопродуктивність | 13990 БТЕгод |
| Охолодження | 13000 БТЕгод |
| Режими роботи | режим сну |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Додатково | блокування пульта |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 40 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 59 Дб |
| Вага зовнішнього блоку | 35 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 11.5 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 80 х 55 х 28.5 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 89.5 x 29.9 x 19.5 см |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Країна виробництва | Китай |